O společnosti

M.A.B. Trade, s.r.o - Velkoobchod s metrovým textilem 

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy M.A.B. Trade, s.r.o. Již od roku 2007 se zabýváme dovozem a prodejem metrového textilu.

Látky je možné nakupovat již od 50 cm. Rádi uspokojíme jak drobné, tak i velké zakázky. Pro větší odběry uplatňujeme VELKOOBCHODNÍ CENY.
Dodáváme látky pro MALOOBCHODY, VELKOOBCHODY, ŠICÍ DÍLNY...

JSME PŘÍMÝM DOVOZCEM  – od bavlněných úpletů,pletenin, přes fleecy a super-soft materiály, až po vysoce funkční, vrstvené materiály s membránou pro sport a volný čas. Našimi dodavateli jsou renomovaní výrobci metrového textilu z Evropy i zemí Dálného východu. Základní sortiment látek si můžete prohlédnout zde v našem webovém katalogu.

Naším hlavním cílem je poskytnout svým zákazníkům kvalitní látky za dostupné ceny. Díky dlouholetým zkušenostem společníků a zaměstnanců firmy spolupracujeme pouze s vybranými výrobci s dlouholetou tradicí a zárukou kvality.

Firma M.A.B. Trade, s.r.o. prohlašuje, že námi dodávané tkaniny a úplety splňují podmínky:

 Zákona č. 258/2000 Sb., O ochraně veřejného zdraví, ze dne 14.července 2000

Vyhlášky č. 84 Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let, Sb. , ze dne 27.února 2001 v platném znění.

 S kompletní nabídkou Vás rádi navštíví naši obchodní zástupci, případně Vás rádi přivítáme přímo u nás na skladě. Těšíme se na spolupráci s Vámi...

Našim přáním je, aby se i z Vás stal náš další spokojený zákazník, který se vždy bude rád vracet.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení