O společnosti

M.A.B. Trade, s.r.o - Velkoobchod s metrovým textilem 

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy M.A.B. Trade, s.r.o. Již od roku 2007 se zabýváme dovozem a prodejem metrového textilu.

Látky je možné nakupovat již od 50 cm. Rádi uspokojíme jak drobné, tak i velké zakázky. Pro větší odběry uplatňujeme VELKOOBCHODNÍ CENY.
Dodáváme látky pro MALOOBCHODY, VELKOOBCHODY, ŠICÍ DÍLNY...

JSME PŘÍMÝM DOVOZCEM  – od bavlněných úpletů,pletenin, přes fleecy a super-soft materiály, až po vysoce funkční, vrstvené materiály s membránou pro sport a volný čas. Našimi dodavateli jsou renomovaní výrobci metrového textilu z Evropy i zemí Dálného východu. Základní sortiment látek si můžete prohlédnout zde v našem webovém katalogu.

Naším hlavním cílem je poskytnout svým zákazníkům kvalitní látky za dostupné ceny. Díky dlouholetým zkušenostem společníků a zaměstnanců firmy spolupracujeme pouze s vybranými výrobci s dlouholetou tradicí a zárukou kvality.

Firma M.A.B. Trade, s.r.o. prohlašuje, že námi dodávané tkaniny a úplety splňují podmínky:

 Zákona č. 258/2000 Sb., O ochraně veřejného zdraví, ze dne 14.července 2000

Vyhlášky č. 84 Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let, Sb. , ze dne 27.února 2001 v platném znění.

 S kompletní nabídkou Vás rádi navštíví naši obchodní zástupci, případně Vás rádi přivítáme přímo u nás na skladě. Těšíme se na spolupráci s Vámi...

Našim přáním je, aby se i z Vás stal náš další spokojený zákazník, který se vždy bude rád vracet.